O pily Husqvarna je u nás v servisu postaráno

Pokud se vám nedaří jednoduše nastartovat motorovou pilu značky Husqvarna nebo jsou při jejím provozu potíže, či pouze chcete kvalitně nabrousit řetěz pily, měli byste navštívit náš profesionální servis Husqvarna u Prahy. Jestli vás netrápí žádný z těchto problémů a chcete mít jednoduše jistotu perfektního stavu vašeho stroje, tak my Vám takový stav umíme zaručit. Nejde nám pouze o optimální výkon pily ale také o vaše zdraví, které je při práci tím nejdůležitějším.
 

Měníme kvalitu za kvalitu

Produkty značky Husqvarna nabízejí pouze autorizovaní prodejci, a touto výsadou se pyšníme také my. Je známým faktem, že výměna za originální část stroje zaručuje optimální funkčnost výrobku. U nás neočekávejte žádné díly, které se sice tváří prémiově ale svou funkci neplní. Používáme pouze značkové součástky firmy Husqvarna. Pily této značky mohou mít až tisíc dílů. My během chvíle s vaší pilou poznáme, který z těchto dílů bude potřebovat nahradit. Zaručujeme, že všechny díly máme skladem a v dostatečném množství.
 

Progresivní přístup našeho servisu značky Husqvarna

Správná diagnostika vadného dílu by sama nestačila, pokud by pila nebyla v rukou odpovědného profesionála. Naši zaměstnanci jsou dobře znalí konstrukce řetězových pil. Procházejí totiž pravidelným školením výrobce Husqvarna. Tyto semináře pořádá výrobce pro všechny své autorizované prodejce, aby měl jistotu, že konečný uživatel pily bude odcházet vždy spokojen. Spojovacím článkem mezi výrobcem a vámi jsou technici našeho profesionálního servisu Husqvarna u Prahy. Neustálým zdokonalováním svých dovedností a vzděláváním se, zaručují odborný přístup k vašemu přístroji.
 

Oprava i odborná rada v jednom

Po návštěvě našeho servisu Husqvarna u Prahy se budete cítit, jako byste si odnesli téměř novou pilu. Až na pár oděrek, které jsou znamením vaší práce, budete zažívat stejný pocit při práci jako poprvé. Čas strávený u nás si můžete zkrátit profesionální konzultací s našim personálem, který je ochotný odpovědět na všechny dotazy. Přátelský přístup ve vás zanechá pocit důvěry, že kdykoliv budete mít s pilou potíže, stačí se na nás obrátit.
 

Profesionální servis Husqvarna u Prahy
 

Neváhejte a navštivte náš servis Husqvarna u Prahy. Vaše pila vás odmění opět bezchybným provozem.