Pronájem zahradní techniky

Motorové pily

  • Husqvarna 560XP
  • Jonsered 2150
  • Jonsered 2149

Půjčovné na jeden den 500 Kč včetně DPH 21 %.
Záloha 5 000 Kč.

 

Křovinořez

  • Husqvarna 545RxT
  • Jonsered GR41
  • Jonsered GR50

Půjčovné na jeden den 500 Kč včetně DPH 21 %.
Záloha 5 000 Kč.

 

Motorová sekačka

  • Mc Culloch M53-190

Půjčovné na jeden den 500 Kč včetně DPH 21 %.
Záloha 5 000 Kč.

 

Motorový plotostřih

  • Motorový plotostřih

Půjčovné na jeden den 500 Kč včetně DPH 21 %.
Záloha 5 000 Kč.

 

Rozbrušovací pila

  • Husqvarna K700 - 350

Půjčovné na jeden den 750 Kč včetně DPH 21 %.
Záloha 8 000 Kč.
V případě zapůjčení řezného kotouče jsou další náklady spojené s jeho opotřebením.
Podrobnější informace na vyžádání.

 

Traktorová sekačka

  • Kubota G23HD (profesionální sekačka, diesel, záběr 122 cm, vyklápění koše do výšky 190 cm)

Půjčovné na jeden den 4 000 Kč bez DPH.
Půjčovné dva a více dní cena dle domluvy.
Záloha 40 000 Kč nebo dle domluvy.

 

Práce okolo domu není nikdy málo. Pokud si chcete splnit svůj sen dokonale upraveného trávníků, řádně zoraného pole nebo konečně odvézt hromadu starého železa, vaším jediným problém nemusí být nechuť do práce. Abyste všechny tyto situace vyřešili, potřebujete hlavně tu správnou techniku. Věřte, že s našimi produkty Vám nejen půjde vše od ruky, ale také Vás to bude opravdu bavit.
 

Technika, která Vás nezklame

Vybírejte z naší široké nabídky strojů, které Vám zaručí bezproblémovou správu vaší zahrady či lesa. Pronájem zahradní techniky u nás je výhodný hned z několika hledisek. Dovolte nám představit důvody, proč je rozumné preferovat pronájem před jeho koupí.

Zaprvé máte u nás jistotu kvality každého jednotlivého kusu. Nemusíte se prodírat širokou nabídkou výrobců a jejich produktů, složitě porovnávat jejich výkon a studovat dlouhé uživatelské recenze. Toto jsme udělali již my za Vás. Za vše, co si od nás půjčíte, ručíme, že splní vaše záměry.
 

Sortiment na míru v naší půjčovně motorových pil

Napříč několika lety se také požadavky vaší zahrady mohou měnit a ten stejný stroj, který Vám udělal dobrou službu před pěti lety, s Vámi dnes nemusí držet krok. U nás takový problém nehrozí. Naše půjčovna zahradní techniky u Prahy disponuje značkovými stroji na nejrůznější použití. Zatímco někomu bude stačit v naší půjčovně motorových pil půjčit hobby pilu na trochu smrkového dřeva, jiný bude potřebovat profesionální pilu na malý lesík za domem. 
 

Mějte u sebe pouze to, co zrovna potřebujete

V neposlední řadě si můžete pronájmem ušetřit drahocenné místo na vašem pozemku. Některé přístroje totiž mohou zabírat značné místo, když je zrovna nevyužíváte. Ruku na srdce, kdo seká trávu v zimě? Co však se všemi těmi zařízeními, které potřebujete ke správě své zelené plochy, když je zrovna všude mráz? Jednoduše si je od nás půjčte v pravý čas a až jejich úkol bude splněn, opět nám je dovezte nazpět. O veškerý servis a zazimování se postaráme my.

Půjčovna zahrradní techniky

Když už jsme u sekání trávy, v této problematice Vám naše půjčovna sekaček nabídne produkty, jak do nedostupných svažitých terénů, tak na dlouhé travnaté plochy. Pokud nechcete stavět speciální garáž na traktorovou sekačku a nechat na ni polovinu roku sedat prach, po skončení práci ji vraťte do naší půjčovny sekaček. Tím pro Vás starost o přístroj končí. Podobně ani taková sněhová fréza v parném létě nepůsobí příliš účelně. S námi můžete změnit svůj přístup k věcem.
 

U vašich projektů chceme být s vámi

Jsme připraveni poskytnout Vám takové řešení, abyste od nás se zapůjčenou technikou neodjížděli naposledy, ale pravidelně se do naší půjčovny s důvěrou vraceli. Motivace něco na Vaší zahradě změnit nikdy nebude větší, než ve chvíli, když budete vědět, že daný stroj musíte po uplynutí doby zapůjčení zase vrátit. Stačí udělat krok a každý další bude snazší a snazší. Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat online nebo do naší půjčovny techniky u Prahy zajet a přesvědčit se na vlastní oči. Naše stroje se už nemohou dočkat, až se dostanou do rukou dalšímu kutilovi.